KÖPRUBASILIYIZ TRABZON TÜRKIYE
sitemizi nasil buldunuz Uyeol110
sitemizi nasil buldunuz Uyeol110
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FACEBOOKPORTALAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlANA SAYFA
Selam koprubasi Yasal UyarıSitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin Ve Yöneticilere bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

sitemizi nasil buldunuz

5 posters

sitemizi nasil buldunuz
 guzel
 daha guzel olabilir
 idare eder
 yeni temamizi nasl buldunuz
Sonuçları Gör
YazarMesaj
Admin

Admin

Erkek

sitemizi nasil buldunuz Empty
MesajKonu: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151029/3/2009, 12:48

koprubasi

En son Admin tarafından 22/2/2010, 06:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://koprubasiliyiz.yetkin-forum.com
hayal

hayal

Kadın
hobi : kitap okumak

MesajKonu: sitemize   sitemizi nasil buldunuz Icon151022/4/2009, 01:54

flower sitemiz çok canlı değil lütfen üye olan arkadaşlar sadece üye olmakla kalmasın siteye sahip çıkalım hareketlendirelim
zeynep_kelesoglu

hobi : spor.bilgisayar.tv

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151015/5/2009, 04:57

selamlar..ilk üye olduğum zamanlar forumlara birşeyler ekledim ama işin açıkcası site karanlıklara bürünmüş bu yuzden içimden forumlara katımak gelmiyor.Sitenin hareketlenmesi için ilk öncelik rengin değişmesi lazım açık bir renk daha hoş olur.siyah renk yoruyu insanı..konuların başlıklarıda çok fazla bölünmüş.mesela karadeniz yemekleri diye bölüm var ben oraya birkaç yemek yazmısım ama hayal arkadaşımız her yemek için ayrı başlık açmış buda gürüntü açısından pek hoş olmamış.benim ilave ettiklerimin altından devam edebilrdi.hayal arkadaşım bana kızma darılma amacım bana göre bazı yanlışları söyleyip sitenin daha iyi hale gelmesini sağlamak ve elimden geldiği kadar siteye katkıda bulunmak...
Admin

Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151015/5/2009, 10:59

zeynep site guzel ve kayet net yazilar goruluyor ugrasmaya calistim ama ben bu renleri guzel bultum yinete ugrasmaya calisicagim zeynep hanim inanki ben foruma dogru birseyler yazmadim sizin isdeklerinizle ben birseyler eklemeye calisiyorum evet hayal arkadasimiz cok fazla konu aciyor dogrudur ama en azi forumu canladiriyor anlatigim kadariyla ben fazla yazi islerinden anlamam Very Happy siz soyletiklerinizi ben elimden geldigince uykulamaya calisiyorum tabi herkes ister sayfanin canli olmasini 200 uye edinmisik sitete bek gozukmuyorlar saglik olsun bizim degerli uyelerimiz bize yeter

turkiyeye ve koprubasina slmlar
hayal

hayal

Kadın

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151018/5/2009, 01:09

çok fazla başlık attığımın farkındayım ama böyle hoşuma gidiyor,size kesinlikle darılmadım,önerileriniz için teşekkürler site yeni renklerle daha güzel olmuş
hayal

hayal

Kadın

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151018/5/2009, 01:12

ayrıca yeni başlık ,konular açılınca o konunun altına yeni konu açmak bence saçma çünkü açılan başlıkların altına o konuyla ilgili düşüncelerin eleştirilerin yazılmasından yanayın konu konu altına olmaz diye düşünüyorum
Admin

Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151018/5/2009, 10:25

bence sakincasi yok o fikir zeynep hanimdan gelmisdi

sitenin renlerite zeynep hanimin fikriyle degisdik
guzel oldugunu disunuyorum ama yinede uyelerimizin tercihi nasil isderlerse onu yabmaya cilisiyorum diye dusunuyorum
hayal

hayal

Kadın

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151020/5/2009, 02:54

renkler gayet iyi olmuş teşekkürler
zeynep_kelesoglu

hobi : spor.bilgisayar.tv

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151021/5/2009, 03:34

ilginiz için tesekkür ederim...
trabzonlum_61

trabzonlum_61

Kadın
hobi : müzik

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151012/8/2009, 16:35

ismi yeter ya ismi ellerinize saglik cok güzel olmus cok sevdim devam böyle Smile sümeyra
patika

MesajKonu: Geri: sitemizi nasil buldunuz   sitemizi nasil buldunuz Icon151019/2/2010, 13:51

arkadaşlar sitemiz iyi hoşda biraz karmaşık değilmi?

sitemizi nasil buldunuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-